Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

LINK-URI UTILE

căutare personalizată

Acasa » CUPA ANDREEA RADUCAN EDITIA A-II-A REZULTATE
CUPA ANDREEA RADUCAN EDITIA A-II-A REZULTATE

In data de 12.05.2012 s-a desfasurat prim editia a II a a CUPEI "ANDREEA RADUCAN".La aceasta competitie au participat cluburi precum:C.S.M. ONESTI,C.S.S.G. FOCSANI,C.S.S GALATI CS BACAU,CSS1 CONSTANTA,CS FARUL CONSTANTA si C.S.S BARLAD.In cadrul acestei competitii am participat cu doua echipe echipa nr 1 formata din:GRIGORE TEODORA,TOMSA AMALIA,LUPU MARIA,PADURARU BIANCA,MANOLACHE TEODORA,VARLAN STEFANIA echipa nr 2 formata din:PALCA ANIA,IACOB LAURA,SAVINESCU IOANA,PELIN ALEXANDRA,RUSU IOANA,MARINESCU MIRUNA.
Clasamentul pe echipe:
-LOCUL I C.S.S. BARLAD I
-LOCUL II CS BACAU
-LOCUL III CSM ONESTI
NIVEL I (9 ani)
Individual compus:
-LOCUL I TEODORU TEODORA CS BACAU
-LOCUL II GRIGORE TEODORA C.S.S. BARLAD I
-LOCUL III TATARU COLEEN
Sarituri
-LOCUL I TEODORU TEODORA CS BACAU
-LOCUL II LUPU MARIA C.S.S. BARLAD I
-LOCUL III BUGANU DELIA C.S.S. BARLAD II,PIU ANA MARIA CSS FOCSANI
Paralele
-LOCUL I TEODORU TEODORA CS BACAU
-LOCUL II TATARU COLEEN CS BACAU
-LOCUL II PUIU ANA CSM FOCSANI
Barna
-LOCUL I PUIU ANA MARIA CSS FOCSANI
-LOCUL IIGRIGORE TEODORA CSS BARLAD I
-LOCUL III COMAN NICOLE CSS FARUL CONSTANTA
SOL
-LOCUL I MANOLACHE TEODORA C.S.S. BARLAD I
-LOCUL II GRIGORE TEODORA C.S.S. BARLAD I
-LOCUL IIICIUBOTARU ADELINA CSS FOCSANI
NIVEL II (10 ani)
Individual compus:
-LOCUL I STANCIU DAFNE CS FARUL CONSTANTA
-LOCUL II VARLAN STEFANIA C.S.S. BARLAD I
-LOCUL III DUMITRASCU DANIELA CSM ONESTI
Sarituri
-LOCUL I IACOB LAURA CSS BARLAD II
-LOCUL II VARLAN STEFANIA C.S.S. BARLAD I
-LOCUL II DUMITRASCU DANIELA CSM ONESTI
Paralele
-LOCUL I STANCIU DAFNE CS FARUL CONSTANTA
-LOCUL II VARLAN STEFANIA CSS BARLAD
-LOCUL III SCATALIN SORINA CSS BUZAU
Barna
-LOCUL I STANCIU DAFNE CS FARUL CONSTANTA
-LOCUL II OLTEANU ALINA CS FARUL CONSTANTA
-LOCUL III IACOB LAURA CSS BARLAD II
Sol
-LOCUL I VARLAN STEFANIA CSS BARLAD II
-LOCUL IISUSNEA ALEXANDRA CSM ONESTI
-LOCUL III IACOB LAURA CSS BARLAD II,NICOLAE ALINA CSS BUZAU
Evolutia sportivelor noastre a fost una excelenta ceea ce ne da speranta ca la CAMPIONATUL NATIONAL AL COPIILOR de la BUZAU vom face o figura frumoasa si ne vom intoarce acasa cu fruntea sus.
MULTA BAFTA MICUTELOR GIMNASTE CARE VOR PARTICIPA LA CAMPIONATUL NATIONAL AL COPIILOR BUZAU